KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 7416077
nr 741 6077
Akvarell
Signerad, Eslon, venedig, motivets mått: 35x26
Utrop:
300 kr
Såld:
200 kr
måndag 20 februari 2012
kl 18:33:14
17/2 16:13:05
20/2 16:55:06
150 kr